I Restaurace I Ubytování I Společenské akce, svatby, firemní akce I Venkovní atrakce I Fotogalerie I Okolí I Kontakt I 

Společenské akce, oslavy, svatby, firemní akce

       Přijďte si k nám užít a oslavit Vaše jubilea a významné životní události. Jsme připraveni splnit Vám jakékoliv přání. Nabízíme pestrou škálu jídel, rautů a slavnostních tabulí, případně zajistíme hudbu a doprovodný program na danou akci. Můžete zde pořádat také firemní akce jakéhokoliv významu.

       K dispozici je sál s vlastním barem a balkónem. Můžete využít soukromou letní terasu určenou pouze pro účastníky Vaší události. Zábavu si můžete zpříjemnit hrou stolního fotbálku nebo šachů na velkém šachovém stole. Kapacita sálu je 100 osob.

       V hostinci „U Turka“ lze pořádat také venkovní akce a to ve stylovém altánu. Zde je pro Vás připraven velký venkovní krb. Příprava různých delikates jako rožněné selátko, vepřová kýta nebo různé druhy grilovaného masa, nejsou překážkou. Využít rovněž můžete fotbalové hřiště nebo kuželkovou dráhu.

       Při všech těchto událostech si můžete užívat čerstvého vzduchu a klidného prostředí malebné pohraniční vesničky Bukovec v Těšínských Beskydech.

Stoly pro oslavu
Zdobení stolů

Kontakty: Bukovec 1, 739 85 BUKOVEC, telefon: 732 330 775, 608 133 775, e-mail: skodacar@post.cz, facebook: https://www.facebook.com/UTurka?fref=ts